Родинне свято у «Камінній залі»
red / Дек.20.2021. / / Нет комментариев
Напередодні зимових свят всі починають готувати ![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
подарунки, мріяти. Кожен чекає чогось особливого для себе. Винятком не стають і діти, які залишилися за волею долі без батьківських тепла і опіки! Вони так само, та напевно ще сильніше, чекають на чарівну казку і в кожного є своє заповітне бажання!![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
Тому, саме сьогодні в День Святого Миколая Чудотворця, для дітей — сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які навчаються в нашому училищі, у «Камінній залі», було проведено родинне свято. Цим заходом ми намагалися донести усе ![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
тепло, доброту та щирість дітям, які саме цього потребують.
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Свято відбулося за підтримки спонсорів, а саме: Голови Вінницької обласної організації ВО «Свобода» — Олексія Фурмана (компанія «Козак+» ) та місцевого підприємця — Олександра Слободянюка (ФСГ «Сонечко»). Також, щира подяка працівникам культури Комарівського СК та Гуменського БК за чудову атмосферу свята. Щиро дякуємо за допомогу, адже саме завдяки вашій підтримці, доброті й милосердю ви змогли подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримали їхню віру в добро та казку.
Нехай добро, дароване вами дітям, повертається сторицею!![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269244050_986769601908119_4970981507455167584_n-1024x618.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269122039_986769951908084_2003220267360901531_n-1024x571.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/267956053_986769985241414_9175531891160980616_n-1024x783.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/267733206_986769718574774_1287745777125417099_n-1024x662.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269278795_986769981908081_5788481315571524781_n-1024x705.jpg)