Професійно-технічне училище № 14 смт Вороновиця

ласкаво запрошує на навчання

учнів та слухачів

для отримання перспективних та важливих на сучасного ринку праці професій.

                 Як це зробити? Вступайте до нас!

Оберіть наші професії та приєднуйтесь до дружньої спільноти здобувачів освіти ПТУ № 14 смт Вороновиця:

 • Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрогазозварник;
 • Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування (І-ІІІ розряд); тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія «А1», «А2»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»);
 • Кухар; кондитер;
 • Швачка, оператор швацького устаткування;
 • Бджоляр; столяр;
 • Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр.

Наші координати:

тел./факс: (0432) 587-673

(067) 155-53-04

е-mail: voron_ptu14@ukr.net

http://ptu14.vn.ua

https://www.facebook.com/groups/371908949954848

Шановні, випускники загальноосвітніх закладів!

Ким бути? Куди піти вчитися?

 Це питання турбує дуже багатьох випускників шкіл. Адже по закінченні навчання в школі,  хочеться обрати ту професію, в якій себе знайдеш і, щоб в майбутньому вона дала можливість стати матеріально незалежним і для душі приносила задоволення.

 Які спеціальності зараз є найбільш затребуваними в Україні, яка плата за здобуття «модної професії» і чи реально влаштуватися після закінчення навчання на роботу? Сьогодні ці питання хвилюють більшість випускників.   Дуже важливо, щоб абітурієнти  не плутали поняття «популярна професія» і «затребувана». 

 Як показує досвід, працюючи на виробництві, можна заробляти на рівні офісного працівника, а в деяких випадках – навіть більше. Крім того, освоєння саме робітничої професії нерідко дає старт до власного бізнесу. Адже часто кваліфіковані робітники переходять від постійної найманої праці до виконання приватних замовлень. Така співпраця дозволяє робітнику розпоряджатися на власний розсуд вільним часом, формуючи гнучкий робочий графік «під себе». З іншого боку — той, хто надає послугу, може на власний розсуд формувати розцінки за свою діяльність.

 За даними Міністерства соціальної політики, а також обласних центрів зайнятості, у найближчі кілька років буде особливо відчутним попит на монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварників, трактористів, слюсарів з ремонту с/г машин, водіїв, столярів, швачок, кухарів та бджолярів.

Всі ці професії ви можете здобути у нашому Професійно-технічному училищі № 14,  що знаходиться у смт Вороновиця Вінницької області.

Сьогодні заклад проводить багатопрофільну підготовку фахівців різних професій, які користуються підвищеним попитом на регіональному ринку праці, а саме:

 • Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрогазозварник
 • Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; тракторист-машиніст с/г виробництва

     (категорія «А1», «А2»)  водій автотранспортних засобів (категорія «С1»);

 • Кухар; кондитер;
 • Швачка; оператор швацького устаткування;
 • Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр;
 • Бджоляр; столяр.

 А з 2018 року на базі  нашого закладу функціонує навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Бджоляр». І, так як сьогодні Україна займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи та третє місце серед усіх країн світу, то для багатьох бджільництво  — це не тільки приємний відпочинок, але й ще дохідна галузь сільського господарства, за умови хороших знань та застосування їх на практиці.

Стати бджолярем сьогодні почесно, бо це не тільки прибуток для родини пасічника, але й корисний продукт для людей. І, звичайно,  таку  цікаву, перспективну на сучасному ринку праці  професію, як  “Бджоляр” безкоштовно можна отримати у нашому училищі.

     Якісна підготовка кваліфікованих фахівців всіх спеціальностей в ПТУ №14 можлива завдяки сучасній матеріально-технічній базі, а це: 12 комп’ютеризованих навчальних кабінетів, сучасні майстерні та лабораторії, лабораторний корпус з учбовою с/г технікою та інвентарем, учбова пасіка, бібліотека з багатим книжковим фондом, актова та спортивна зали, їдальня, 3 гуртожитки з комфортними для проживання умовами. На території училища, в усіх навчальних кабінетах та  в бібліотеці функціонує вільна зона WI-FI.

Директор закладу, Нагорний Володимир Миколайович,  разом з професійним та кваліфікованим колективом, стратегічне завдання училища вбачає у подальшій розбудові і зміцненні його матеріально-технічної бази, в покращенні та вдосконаленні надання освітніх послуг, в створенні безпечних умов навчання, праці та відпочинку, в піклуванні про молодь, в охороні  її здоров’я.

Традиційно ПТУ № 14 гостинно запрошує на навчання для здобуття престижних робітничих  професій випускників загальноосвітніх шкіл, а також дітей з особливими потребами – випускників спеціальних шкіл  з усіх районів Вінницької області та усієї України.

Завдяки висококваліфікованому колективу викладачів і майстрів виробничого навчання, які працюють творчо, використовують сучасні освітні та інформаційні технології, застосовують індивідуальний підхід до кожного учня, оволодіння професією стає цікавим і доступним. 

Учні нашого закладу жодного разу не пошкодували про свій вибір. Адже саме обраний фах допоміг їм знайти престижну роботу, відкрити власну справу, самореалізуватися в житті.

        На навчання  у ПТУ № 14 смт Вороновиця учні зараховуються  на базі 9 та 11 класів. Термін навчання — 2 роки. Навчання безкоштовне. Всі учні забезпечуються проживанням в гуртожитку, отримують стипендії, мають можливість харчуватись в їдальні.

        Для зарахування на навчання необхідно подати такі документи:

 • заява;
 • паспорт (копія);
 • документ про освіту (оригінал);
 • медична довідка (форма №086-У);
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного  коду   (копія);
 • довідка з місця проживання про склад сім’ї;
 • фотокартки 3 x 4  (6 шт).

Наша адреса:

вул. Гагаріна, 1,

смт Вороновиця, Вінницький район, Вінницька область, 23252

Тел./факс: (0432) 587-673, 587-749

E-mail: voron_ptu14@ukr.net

Правила прийому до ПТУ №14 смт. Вороновиця в 2020 році

Абітурієнту

Наші пріоритети:

 • прийом на навчання без вступних іспитів;
 • навчання безкоштовне;
 • стипендія під час навчання;
 • кваліфікація двох і більше професій;
 • трьохразове харчування в їдальні;
 • безкоштовне проживання у гуртожитку;
 • гарантія працевлаштування;
 • зручне географічне розташування училища.

Наша мета підготовка висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій, виховання нового типу молодого фахівця, який би різнився не тільки широкими професійними здібностями але став прикладом наслідування з моральних, етичних, виховних, патріотичних засад – для інших молодих людей, рекламою підприємства де він працює.

Головним завданням училища є забезпечення права громадян України на професійне навчання з рівнем професійних знань, умінь і навичок в обсязі державних вимог, з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.