17 листопада — День студента!
red / Ноя.17.2023. / / Нет комментариев
17 листопада — День студента!
Напередодні цього свята, в актовій залі училища, було проведено патріотичний вечір. Розпочали його хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих під час військової агресії російської федерації в Україні. Під час заходу лунали пісні та вірші присвячені нашим Героям, які також нещодавно були студентами та учнями, а сьогодні захищають нашу країну. І саме ті студенти, які з перших днів війни встали на захист нашої держави, надають віри і наснаги. Вони — майбутнє України. Швидкого їм повернення з Перемогою додому!
Дійсно, з моменту вторгнення загарбників в Україну в усіх нас на меті лише одне – наша Перемога. І тоді в кожного з учнів та студентів розпочнється вільна, довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень. Бажаємо усім вам надихатися своєю спеціальністю, отримати від студентських років максимум знань, умінь і досвіду!
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/402348135_1443241252927616_1964105278016393625_n-1024x724.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/402407369_1443241409594267_6117346642686531940_n-1024x709.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/402416162_1443241456260929_1562277616056805604_n-1024x584.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/402292659_1443241339594274_2098175731696827800_n-1024x588.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/402526125_1443242006260874_2006185129094597633_n-1024x610.jpg)