ХОЧЕШ В МАЙБУТНЬОМУ СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ ТА РОЗВИВАТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС?
red / Янв.25.2024. / / Нет комментариев
ХОЧЕШ В МАЙБУТНЬОМУ СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ ТА РОЗВИВАТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС?
ПРИХОДЬ НАВЧАТИСЬ ДО НАС!
САМЕ В ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №14
ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ПАРАЛЕЛЬНО З ОТРИМАННЯМ ПРОФЕСІЇ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПРОЙТИ КУРС НАВЧАННЯ З ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «КОМПАНІЯ» ВІД #JUNIORACHIEVEMENTUKRAINE .
ТАК, ГРУПА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З РІЗНИХ ПРОФЕСІЙ УЧИЛИЩА, ЯКІ ВЖЕ СТВОРИЛИ СВОЮ МІНІ-КОМПАНІЮ «MEDOCREAMIX» HTTPS://INSTAGRAM.COM/MEDOCREAMIX?IGSHID=MZRLODBINWFLZA
СЬОГОДНІ, 25 СІЧНЯ 2024 РОКУ, ВПЕРШЕ РОЗПОЧАЛИ ПРОДАЖ СВОЄЇ СМАЧНОЇ ТА КОРИСНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СМТ ВОРОНОВИЦЯ, А ТАКОЖ НАЛАГОДИЛИ ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ З МІСЦЕВИМИ ТОРГІВЕЛЬНИМИ ПІДПРИЄМЦЯМИ ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ.
ТОЖ ПОБАЖАЄМО ЮНИМ ПІДПРИЄМЦЯМ УСПІХУ НА ШЛЯХУ ДО ВТІЛЕННЯ СВОЇХ ІДЕЙ ТА ЗАДУМІВ!
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/421943530_1775058719640486_5693038056565159884_n-768x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/421878636_1775058709640487_8678956012763886267_n-768x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/421890131_1775058836307141_383014029480037889_n-768x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/421843561_1775058856307139_4650635471864305191_n-768x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/420107528_1775058819640476_3313247510021356543_n-1024x768.jpg)