Тиждень з професії «Кухар»
red / Дек.18.2020. / / Нет комментариев
Відповідно до плану роботи Професійно-технічного училища №14 смт Вороновиця на 2020-21 навчальний рік, з метою поглиблення практичних навичків та розвитку творчої особистості здобувачів освіти за професією «Кухар; кондитер», формування в них інтересу до обраної професії, з 07.12.2020 року по 14.12.2020 року в нашому освітньому закладі пройшов тиждень з професії «Кухар».
В рамках проведення тижня, майбутні кухарі брали участь в олімпіадах, вікторинах, працювали творчо над презентаціями, самостійно готували відеоролики, презентували практичні навички роботи з обраної професії під час відкритих уроків теоретичного та виробничого занять, відвідали заняття гуртка «Смак» та підготували тематичну стінгазету.
У відкритому бінарному уроці «Вироби з тіста», який підготували викладач технології Стягайло С.П. та майстер виробничого навчання Голоскевич О.Д., здобувачі освіти мали можливість отримані знання закріпити і продемонструвати практично.
На засіданні методичної комісії з професії «Кухар» було зроблено аналіз та підведено підсумки усіх заходів під час проведення професійного тижня кухарів. В ході засідання, його учасники відзначили позитивні моменти організації тижня, обговорили та проаналізували проблемні ситуації, визначили найбільш активних учасників усіх заходів
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131250673_1038206953325670_5612670595693951881_o-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131259037_1038206966659002_3020778453129969414_o-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131275032_1038207273325638_2119306744109228340_o-767x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131289115_1038207519992280_8062822087327066364_o-767x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131353293_1038207633325602_4374677350073866137_o-767x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131358584_1038207523325613_2800902421577338504_o-767x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131435203_1038207469992285_2389990076800954913_o-767x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131508503_1038207269992305_1255414655695292805_o-767x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131624538_1038207283325637_6267909716482443260_o-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131771079_1038207529992279_3918057379695528526_o-767x1024.jpg)