Тематичний захід: «Українська армія – школа мужності»
red / Дек.7.2023. / / Нет комментариев
Сьогодні в нашому освітньому закладі було проведено тематичний захід: «Українська армія – школа мужності», присвячений Дню Збройних сил України, мета якого – виховання почуття національної свідомості та патріотизму, гордості за свій народ та свою армію. Адже, наша молодь — хлопці та дівчата повинні бути гідними продовжувачами славетних воїнів — Захисників нашої України — неньки.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/407849203_1453619795223095_530062078413015758_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/408769136_1453619745223100_5388022981338983800_n-1024x432.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/407846271_1453619925223082_2761359472439763356_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/408923805_1453620548556353_2676871195299127660_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/408802621_1453620641889677_4461894881717370107_n-882x1024.jpg)