Тематичний вечір присвячений Дню закоханих: «Кохання крізь призму війни»
red / Фев.16.2024. / / Нет комментариев
Не ховай за війною почуттів,
Я чекаю — завтра буде день новий!
І почнеться ранок з найдорожчих слів,
Ти мені напишеш знову, що живий!Ця війна змінила багатьох людей, їхні життя, думки, погляди… Війна несе багато суму та болю. Але життя і любов перемагають завжди.В актовій залі училища відбувся тематичний вечір присвячений Дню закоханих: «Кохання крізь призму війни», під час якого здобувачі освітизмогли зрозуміти, що навіть війна не здатна забрати у людини здатність кохати.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424672499_1493495897902151_3021401476423689535_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424596005_1493495991235475_8445393250628210116_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424606494_1493496411235433_5518767493570273817_n-1024x706.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424614388_1493495824568825_4114122526156863782_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424965940_1493496397902101_3939225466291343227_n-1024x614.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424974813_1493496357902105_8432780058116687106_n-1024x724.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424866432_1493496697902071_3465158241235897314_n-1024x548.jpg)