Спортивно-розважальний вечір: «Свято мужності та відваги».
red / Окт.18.2021. / / Нет комментариев
В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, та День захисників та захисниць України.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
З цієї нагоди 12 жовтня в спортивній залі училища пройшов спортивно-розважальний вечір: «Свято мужності та відваги». Під час свята відбулися змагання між учнями училища та військовослужбовцями військової частини — А0549, для всіх присутніх лунали музичні вітання від учасників художньої самодіяльності. Команди пройшли ряд випробувань, в яких проявили знання, силу, спритність і кмітливість.
Перемогла команда військовослужбовців, але наші хлопці показали, що в майбутньому вони теж можуть стати гідними захисниками нашої України. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Тож, вітаємо всіх з наступаючими святами та бажаємо успіху та гучних перемог!![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245487228_946934629224950_1828661997831360881_n-1-1024x750.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243161098_946934932558253_6365917091932305880_n-1024x658.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245328377_946935272558219_6529050903995919126_n-1024x608.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245403352_946935382558208_7158883329528672642_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245589392_946935365891543_6820330193326368686_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245607174_946935722558174_2154545492815727698_n-1024x515.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245657980_946935749224838_518089838622124350_n-1024x376.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245455681_946935792558167_8955663005421616617_n-1024x453.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245612209_946935632558183_4852293504176278969_n-1024x826.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245553437_946935942558152_4044646615580937071_n-1024x581.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245651765_946935529224860_3473955717985083617_n-741x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245691595_946935542558192_4471594457534905410_n-724x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245669520_946935999224813_5109854849115883668_n-1024x826.jpg)