Скажи наркотикам: «НІ!
red / Ноя.20.2020. / / Нет комментариев
З метою формування здорового способу життя підростаючого покоління та повноцінної профілактики з протидії поширенню наркоманії в учнівському середовищі цього тижня наш навчальний заклад долучився до обласної молодіжної акції «Скажи наркотикам: «НІ!».
В навчальному закладі та дистанційно було проведено низку заходів психологинею Поліщук Ю.С., соціологинею Шелембою Н.А. та вихователькою гуртожитку Ільницькою І.П.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/126018478_755618198356595_3439505263406731208_o-819x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/125565908_755620068356408_5055202433937557797_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/125810741_755619938356421_1546553279892509424_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/126845968_755618278356587_6367930237219980914_o-576x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/126048017_755620311689717_1634903554819198586_o-825x1024.jpg)