РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
red / Фев.12.2023. / / Нет комментариев
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Колектив ПТУ №14 смт Вороновиця продовжує волонтерську діяльність.
9 та 10 лютого волонтерський центр училища організував дві допомоги нашим Захисникам на Бахмутський напрямок, та пораненим хлопцям в лікарню. Долучилися до допомоги також і небайдужі жителі Вороновиці, а саме: родина Морозюк, родина Форманчук та родина Франчук.
Акція безстрокова — учні та працівники училища будуть і надалі продовжувати свою волонтерську діяльність! Готуємо наступну допомогу (збираємо на передову теплі шкарпетки, валянки з калошами, парафін, віск та ін.). Всі небайдужі – долучайтеся! (тел. 0671555304).
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/330832464_948491329483399_7610960719081454537_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/330772137_721250632910874_4123938364094393508_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/330850347_1316442575589108_7858869832385493481_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/330918242_602818958347923_1794202649429510379_n-1024x724.jpg)