Профілактичний захід для учнів І курсу на тему: » Збереження психічного здоров’я учнів»
red / Сен.15.2022. / / Нет комментариев
Ми живемо в період війни і системної кризи в суспільстві, що негативно впливає, зокрема, на психологічний стан молодого покоління. Саме тому, практичним психологом ПТУ 14 смт Вороновиця — Поліщук Ю.С., був проведений просвітницько — профілактичний захід для учнів І курсу на тему: » Збереження психічного здоров’я учнів». Основна мета заходу — це емоційно розвантажити учнів, а також сформувати в них здатність до саморегуляції у стресових ситуаціях.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/306787135_1154453678473043_9149193172381572157_n-1024x736.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/306902555_1154453801806364_519209062654580067_n-1024x619.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/307207655_1154453765139701_8798501282613827813_n-1024x683.jpg)