Профілактична бесіда із здобувачами освіти на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх»
red / Янв.27.2022. / / Нет комментариев
Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже, профілактична робота дає можливість виробляти у здобувачів освіти уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, знати свої права та обов’язки.
Відтак, 26 січня в приміщенні актової зали училища інспектором Ювенальної превенції, лейтенантом поліції Сагайдак Яною Олегівною, спільно з поліцейським СРПП сержантом поліції Швецьом Володимиром Володимировичом, була проведена профілактична бесіда із здобувачами освіти на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».
Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпечне майбутнє кожного залежить від нас самих.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/272295366_1009115346340211_5787803481779399415_n-1024x761.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/272307403_1009114906340255_415637098759558825_n-1024x497.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/272769260_1009115229673556_6471632837417746572_n-1024x645.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/272775659_1009120419673037_2665582333981086219_n-1024x667.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/272783241_1009115106340235_5335683310769938430_n-1024x764.jpg)