Професійное свято працівників освіти України.
red / Сен.30.2021. / / Нет комментариев
Сьогодні, напередодні професійного свята працівників освіти України, в стінах актової зали училища пройшов святковий захід – концерт, в якому талановиті здобувачі освіти, активні учасники художньої самодіяльності вітали дирекцію, педагогічних працівників та увесь колектив Професійно-технічного училища № 14.![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
Дякуємо, вам наші дорогі учні, за подароване з любов’ю свято!
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243835468_939069110011502_912256508922563892_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243741743_939069276678152_6226097091819956538_n-1024x797.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243619716_939069973344749_5554137810294862201_n-1024x719.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243741754_939069980011415_7667302649538517578_n-1024x799.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243967819_939069353344811_5110797003946957695_n-1024x612.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/244274763_939069803344766_4800168138344453018_n-1024x790.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243901946_939069566678123_4141059187185361101_n-1024x795.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243878672_939069583344788_6771343520546859036_n-922x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243870725_939069720011441_4419210266384431358_n-893x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243965339_939069690011444_8211335597104808156_n-610x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243465491_939069756678104_2810317006638896623_n-683x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243656921_939069580011455_3337685095738870963_n-1024x857.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243801018_939070026678077_231917116673096701_n-1024x846.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/243792933_939069906678089_706296168866488161_n-1024x654.jpg)