Професійна діяльність педагогічного працівника освітнього закладу – це важлива віха в професійній кар’єрі кожного педагога.
red / Апр.1.2024. / / Нет комментариев
Професійна діяльність педагогічного працівника освітнього закладу – це важлива віха в професійній кар’єрі кожного педагога. Освітній процес в закладі професійної освіти — це не лише підготовка кваліфікованих робітників, але й розвиток педагогів. Успішне просування педагогічних працівників в освітній діяльності пов’язане з наполегливою працею, досягненням реальних результатів у навчальній, виробничій та методичній роботі, заслуженими нагородами, пошаною здобувачів освіти.
Так, 27 березня 2024 року, атестаційна комісія ПТУ №14 смт Вороновиця, вкотре пересвідчилась у високому професіоналізмі педагогів училища, в їх професійній компетентності, професійній майстерності, у питаннях відповідності займаним посадам.
Членами атестаційної комісії було зазначено, що всі педагогічні працівники, які атестуються в цьому навчальному році відзначаються високим професіоналізмом, зростанням фахової, педагогічної майстерності, цифровою грамотністю, значними здобутками у використанні сучасних інформаційних засобів та електронних освітніх платформ.
У своїй роботі, під час підсумкового засідання, атестаційна комісія ПТУ №14 смт Вороновиця керувалась основними принципами атестації: відкритістю, гуманним та доброзичливим ставленням до атестантів, об’єктивністю оцінювання їх педагогічної діяльності.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/434825113_1815907935555564_4564869957419912548_n-1024x768.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/432941959_1815907925555565_7230301611790591789_n-1024x423.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/432933958_1815907945555563_550966744068355137_n-1024x768.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/432917878_1815908072222217_2463095985205111424_n-1024x768.jpg)