Блог > Новини

Професійна діяльність педагогічного працівника освітнього закладу – це важлива віха в професійній кар’єрі кожного педагога.

red / Апр.1.2024. / / Нет комментариев
Професійна діяльність педагогічного працівника освітнього закладу – це важлива віха в професійній кар’єрі кожного педагога. Освітній процес в закладі професійної освіти — це не лише підготовка кваліфікованих робітників, але й розвиток педагогів. Успішне просування педагогічних працівників в освітній діяльності пов’язане з наполегливою працею, досягненням реальних результатів у навчальній, виробничій та методичній роботі, заслуженими нагородами, пошаною здобувачів освіти.
Так, 27 березня 2024 року, атестаційна комісія ПТУ №14 смт Вороновиця, вкотре пересвідчилась у високому професіоналізмі педагогів училища, в їх професійній компетентності, професійній майстерності, у питаннях відповідності займаним посадам.
Членами атестаційної комісії було зазначено, що всі педагогічні працівники, які атестуються в цьому навчальному році відзначаються високим професіоналізмом, зростанням фахової, педагогічної майстерності, цифровою грамотністю, значними здобутками у використанні сучасних інформаційних засобів та електронних освітніх платформ.
У своїй роботі, під час підсумкового засідання, атестаційна комісія ПТУ №14 смт Вороновиця керувалась основними принципами атестації: відкритістю, гуманним та доброзичливим ставленням до атестантів, об’єктивністю оцінювання їх педагогічної діяльності.

Оставить комментарий