«Подорож в професію»
red / Дек.20.2021. / / Нет комментариев
17 грудня 2021 року, в ПТУ №14 см Вороновиця, на завершення тижня професії «Електрогазозварник», було проведено тематичний захід під назвою «Подорож в професію», в якому взяли участь не тільки учні та педагоги даної професії, а й усі бажаючі. Учасники заходу мали можливість переконатись у тому, що професія електрогазозварника може чудово розвивати фантазію і творчість.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269759808_1283286885484341_5599964468310184629_n-1024x683.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269837436_1283286935484336_1345464093713911872_n-1024x683.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269782410_1283287065484323_81694565873162265_n-1024x683.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269752864_1283286875484342_2027459534915118429_n-1024x683.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269758517_1283286872151009_2278459283620869141_n-768x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/01/269765402_1283286868817676_2636870957009211555_n-768x1024.jpg)