Нагороди за волонтерську діяльність
red / Фев.23.2024. / / Нет комментариев
Почесними подяками та нагородами за волонтерську діяльність, активну громадську позицію, дієвий патріотизм та плідну співпрацю з Вінницьким полком військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» були відзначені працівники професійно-технічного училища №14 смт Вороновиця.
Щира подяка керівництву Вінницького полку ГС «ВВЦО «Бойове Братерство України»» — Савічу О.В. та Всеукраїнській Спеціальній Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Вінницькій області – Ільїну О.О. за гідну оцінку нашої волонтерської діяльності.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/425317907_1496897907561950_7215739285921669889_n-1024x439.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/425035421_1496897967561944_4396996910006306292_n-1024x462.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/424874770_1496898060895268_5471149590566160976_n-1024x503.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/425316758_1496898107561930_4950784940060160546_n-1024x650.jpg)