Міжнародний день «Дякую»
red / Янв.11.2023. / / Нет комментариев
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
11 січня усі відзначають Міжнародний день «Дякую». Сьогодні в Україні кожен громадянин дякує ЗСУ
— саме завдяки зусиллям українських захисників вдалося зупинити і навіть розвернути російську навалу, яка намагалися поглинути всю країну. Ми ж в свою чергу також хочемо подякувати кожному, хто боронить нашу державу
. Тому, в цей день, працівники, учні училища та небайдужі односельці (Кекух О., Калкатіна А., Франчук Н., Біла Н.) відправили допомогу для наших бійців у лікарню (хірургічне та травматологічне відділення).
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сьогодні наші ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
серця — для ВАС!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Найщиріші слова подяки — для ВАС!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/325240515_878895326892858_5097821153496572329_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/325194098_561060392568034_4803125357144050673_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/325246416_1456913438051183_6701695025686679031_n-1024x724.jpg)