Майстер клас по створенню автентичної писанки
red / Апр.7.2023. / / Нет комментариев
За сприяння Міжнародної гуманітарної організації HIAS (представник – Ірина Кулик), сьогодні до нашого освітнього закладу було запрошено Тетяну Петрівну Пірус — відому майстриню-писанкарку, завідувачку навчально-наукової лабораторії з етнографії Поділля у Вінницькому державному педагогіному університеті імені М. Коцюбинського.
Тетяна Петрівна провела, для дівчат училища, майстер клас по створенню автентичної писанки. Кожна з присутніх власноруч навчилися робити «писачок», а також ознайомилися з історію писанки, з різноманіттям орнаментів та географією їх використання. Кожен крок роботи супроводжувався настановами майстрині та роз’ясненням символізму процесу малювання писанки.
На завершення, Тетяна Петрівна взяла з учасниць слово, що кожна навчать хоча б одну людину тому, чим вона з ними поділилась — тим самим продовжать народний звичай малювати писанки.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/340092030_1904873819867276_209700612703947501_n-1024x677.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/340103108_128328066780471_1357951920890134606_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/340081091_869004867530098_8901303351922276105_n-1024x837.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/340084785_601714471625720_1373177957077452094_n-1024x669.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/340234411_167455396235195_6617803790376326818_n-1024x716.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/340118091_191798726948745_4294830411925107730_n-1024x719.jpg)