З нагоди Міжнародного дня волонтерів
red / Дек.6.2023. / / Нет комментариев
З нагоди Міжнародного дня волонтерів отримали приємний подарунок у вигляді подяки від 28-ої окремої механізо́ваної брига́ди імені Лицарів Зимового Походу.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/407378638_1452837655301309_7740786155094557693_n-740x1024.jpg)
Професійно-технічне училище №14
смт. Вороновиця
З нагоди Міжнародного дня волонтерів отримали приємний подарунок у вигляді подяки від 28-ої окремої механізо́ваної брига́ди імені Лицарів Зимового Походу.