Зустріч з представниками ВЦС «Бойове Братерство України»
red / Дек.22.2023. / / Нет комментариев
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Представниками «Бойового Братерства України» було проведено практичні заняття з тактичною медицини, з елементів самозахисту, основ вогневої підготовки, знайомство з топографією. Також, на заході відбулося вручення синам і донькам загиблих Героїв російсько-української війни пам’ятних іменних оберегів «Батьківське серце».
Сподіваємося, що подібні зустрічі стануть систематичними, адже військово-патріотичне виховання учнів має бути у дусі постійної готовності до захисту своєї Батьківщини.![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/412847012_1461824314402643_6874228804499879059_n-1024x414.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/413974167_1461824544402620_2147106359213621630_n-1024x533.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/412847021_1461824127735995_3934449924570286211_n-1024x564.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/412888095_1461824244402650_4390441756024540722_n-1-1024x481.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/412847742_1461824124402662_5927266178095306964_n-1024x459.jpg)