Зустріч з поліцейським офіцером громади Миколою Тонкошкуром
red / Сен.13.2023. / / Нет комментариев
В рамках проведення Всеукраїнського Тижня громадянського суспільства, сьогодні в училищі пройшла зустріч з поліцейським офіцером громади Миколою Тонкошкуром. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку здобувачів освіти та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються в освітньому середовищі та на вулиці, про правила дорожнього руху, акцентувалась увага на видах юридичної відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Також, приділили темі булінгу в сучасному суспільстві та безпечного поводження в Інтернеті.
Зустріч пройшла у формі діалогу, а бажаючі отримали корисну інформацію.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/377533155_1408861473032261_3187469291455505579_n-1024x540.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/377509303_1408861469698928_650357670759689859_n-1024x454.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/377503062_1408861636365578_5279593341539102576_n-1024x703.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/376862492_1408861393032269_7145060652395871288_n-1024x462.jpg)