Зустріч з офіцером поліції Вороновицької ТГ.
red / Окт.11.2021. / / Нет комментариев
З початком нового навчального року в училищі проводяться просвітницько-профілактичні заходи щодо створення безпечного освітнього середовища в навчальному закладі. Для здобувачів освіти було проведено: виховні години, бесіди, диспути, тренінгові заняття, анонімне анкетування (на замовлення адміністрації навчального закладу) стосовно виявлення булінгу та агресивної поведінки серед учнів, на Раді профілактики правопорушень відбулася зустріч з офіцером поліції Вороновицької ТГ, а також було організовано перегляд фільмів антибулінгового характеру.
Заходи проводяться з метою створення належних та безпечних умов для молоді в освітнього середовищі, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти, збереження здоров’я і життя здобувачів освіти, а також для протидії булінгу серед учнів училища.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245322875_945509486034131_6276316258372221655_n-1024x498.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245231012_945510009367412_7675363886836637630_n-1024x731.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245139568_945509996034080_2994292703085757093_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245150335_945510116034068_2942662873147088834_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/245240664_945510396034040_986126626054993502_n-1024x769.jpg)