Звітно-виборча конференція студентської ради Вінниччини
red / Апр.27.2023. / / Нет комментариев
21 та 22 квітня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулася «Звітно-виборча конференція студентської ради Вінниччини». Від нашого освітнього закладу було делеговано Дмитра Губара, якого на конференції було обрано в комісію «Працевлаштування і бізнес комунікації». Вітаємо Дмитра та бажаємо плідної праці!
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343293099_1423979048355043_863798073372830153_n-1024x666.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343301975_6265172450201748_4877594049129902561_n-1024x604.jpg)