День студента
red / Ноя.29.2022. / / Нет комментариев
Щорічно в нашому училищі відзначається День студента. В цьому році традиційно, в актовій залі училища було проведено концерт з ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
патріотичною ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
тематикою. Розпочався він хвилиною мовчання, під час якої усі присутні згадали наших випускників училища, які загинули у війні проти росії. Учні підготували багато цікавих виступів, які були пронизані любов’ю ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
до України. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Цього року учасники художньої самодіяльності училища готувалися до концерту з особливим настроєм, по-особливому осмислили значення цього свята, розуміючи, завдяки кому можуть бути сьогодні тут, завдяки кому вони навчаються, працюють, проводять час з близькими і прокидаються кожного ранку з вірою в нашу ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
ПЕРЕМОГУ.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317382368_1208476413070769_2201495490346247793_n-1024x736.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317550717_1208476983070712_3514912852897100948_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/315897827_1208476773070733_1451741518639715422_n-1024x646.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317068579_1208476966404047_1739767288945598173_n-1024x530.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317079672_1208476739737403_8968869455197014578_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317312157_1208476936404050_6592862194986862970_n-1024x561.jpg)