День працівника освіти
red / Окт.3.2022. / / Нет комментариев
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
Щороку в першу неділю
жовтня
наша країна відзначає День працівника освіти та 2 жовтня — День професійно-технічної освіти в Україні. Це не тільки професійні свята освітян, це свята усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Тому, напередодні, в нашому училищі відбувся вітальний концерт-привітання, який розпочався хвилиною мовчання згадавши тих, хто віддав своє життя за Україну. Силами талановитих учнів та запрошених гостей була підготовлена та проведена святкова програма.
![🍁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8/1/16/1f341.png)
![🍁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8/1/16/1f341.png)
Спасибі вам – дорогі освітяни ![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
за розумне, добре, вічне. Всі квіти світу — до ваших ніг. Щастя вам,благополуччя та МИРНОГО НЕБА!!!
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310449530_1167171550534589_1143283169530105525_n-1024x969.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310423214_1167172550534489_2207421675365825095_n-1024x837.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310269311_1167172553867822_130217234465460921_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310065339_1167172230534521_714168823844197922_n-1024x805.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310103106_1167171270534617_2545778594445685782_n-1024x666.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310145940_1167172027201208_966308039667650607_n-1024x755.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/310360616_1167172040534540_1465814992480921944_n-1024x701.jpg)