День відкритих дверей
red / Мар.10.2023. / / Нет комментариев
7 березня 2023 року, в професійно-технічному училищі № 14 смт Вороновиця, враховуючи безпекову ситуацію, відбувся перший у 2022/23 навчальному році День відкритих дверей дляучнів випускних класів, батьків та жителів Вороновицької ТГ. Гостей радо зустрічали педагоги та учнівські активісти закладу. Вони поширювали інформаційні проспекти, проводили перші консультації, з метою подальшого інформування про хід вступної кампанії.
Гості училища зустрілись із дирекцією ПТУ-14 смт Вороновиця, ознайомились із Правилами прийому на навчання здобувачів освіти у 2023 році. Для них було проведено екскурсію навчальними кабінетами, виробничими майстернями та лабораторіями. Учні шкіл мали можливість переглянути відеопрезентації професій, стали учасниками майстер-класів.
В рамках заходу було організовано виставку-продаж виробів, виготовлених здобувачами освіти училища, кошти від продажу яких перераховані на ЗСУ.
Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335445358_711002394038589_2635014817810072383_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335612202_755590175952339_8842466344328638179_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335634320_1926460317708613_9139245348192141104_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335613523_731716355075130_7282666122301268466_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335858431_210350614909337_5601667521269726935_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335410732_230361592692365_4119774901835086704_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335885929_3274425396202020_8005339996494680976_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335596628_127007770316056_813011979926831267_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335636796_1252253462085862_5969865080624867906_n-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335434056_3470867476466048_4002388817849478723_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335611597_165148933033727_1563778391160738139_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335611678_1130739124393418_7249484388688140770_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335615196_3287214518256442_3960702314376825128_n-771x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/336090872_508846528128633_1706935756205766389_n-1024x768.jpg)