Вітальний концерт-привітання
red / Сен.29.2023. / / Нет комментариев
Щороку в першу неділю
жовтня
наша країна відзначає День працівника освіти та 2 жовтня — День професійно-технічної освіти в Україні. Це не тільки професійні свята освітян, це свята усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Тому, напередодні, в нашому училищі відбувся вітальний концерт-привітання, який розпочався хвилиною мовчання згадавши тих, хто віддав своє життя за Україну. Силами талановитих учнів та запрошених гостей була підготовлена та проведена святкова програма.
![🍁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8/1/16/1f341.png)
![🍁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8/1/16/1f341.png)
Спасибі вам – дорогі освітяни ![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
за розумне, добре, вічне. Всі квіти світу — до ваших ніг. Щастя вам,благополуччя та МИРНОГО НЕБА!!!
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/384331506_1417460452172363_8526512016225944577_n-1024x607.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/384414007_1417459682172440_8896747640138785971_n-1024x570.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/384348584_1417460605505681_4633995480801018686_n-1024x590.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/384344218_1417460342172374_7335719410783927285_n-1024x560.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/384314558_1417460255505716_5089759495033910050_n-1024x594.jpg)