Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»
red / Дек.18.2023. / / Нет комментариев
Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.
Долучившись до інформаційної кампанії з метою мінімізації проявів домашнього насильства, протягом 16 днів працівники психологічної служби не просто інформували учасників освітнього процесу про насильство, а й навчали йому протистояти. Було проведено ряд заходів просвітницько-профілактичного характеру спрямованих на створення безпечного та гармонійного середовища для всіх.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/410959674_1459609564624118_7955171704380309644_n-1024x874.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/410934147_1459609491290792_7111162272208477565_n-1024x627.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/410940247_1459609467957461_7559711524208809520_n-1024x670.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/410918110_1459609354624139_3069813603689138629_n-1024x724.jpg)