Вибори в Раду учнівського самоврядування
red / Сен.22.2023. / / Нет комментариев
Цього тижня, в нашому училищі, пройшли вибори в Раду учнівського самоврядування та на посаду голови учнівської Ради. Вітаємо Шевчука Антона — голову УР та усіх представників, які посіли посади в різних комісіях.
Бажаємо натхнення та переконані, що оновлена команда зробить життя в училищі яскравішим, активнішим та ще більш захопливим.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381069064_1413999345851807_5044644739779521440_n-1024x517.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381497715_1413999475851794_7758083705838102279_n-1024x462.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381073624_1413999472518461_8836073660928163030_n-1024x458.jpg)