Вечорниці на «Андрія»
red / Дек.15.2022. / / Нет комментариев
Андрія – одне із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди. Припадає воно на 13 грудня і вважається днем пам’яті одного із дванадцяти апостолів Христових – Андрія Первозванного.
Цей день є одним із найцікавіших і найтаємничіших, коли відбувалися ворожіння та угадування майбутнього. Вечорниці на «Андрія» присвячувались веселощам, іграм, обрядовим церемоніям і забавам. Невід’ємним компонентом цього свята є кусання Калити та всіляке ворожіння, насамперед, ворожіння про шлюб.
Напередодні свята, 12 грудня в гуртожитку навчального закладу, було проведено вечір відпочинку “Вечорниці на Андрія”, який був організований вихователями Ситник Л.А. та Любчик Л.Л. Хочеться подякувати учням-учасникам і вихователям. Адже саме завдяки таким заходам відроджуються українські традиції, звичаї та міцніє зв’язок поколінь.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319719341_1488916421600539_6170259895611862512_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319521561_847263086584249_7304022872186678747_n-1024x837.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319370105_478478144419436_8707850805313954558_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319513646_1575671012882192_7096630443041110190_n-1-1024x536.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319645230_932316994820128_4396810052345663042_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319412010_6138655586166226_4316176955579011608_n-1024x596.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319433408_1237940513426818_3618551312597267393_n-1024x771.jpg)