Будьте добрішими, коли це можливо… А це можливо завжди!
red / Ноя.14.2023. / / Нет комментариев
Будьте добрішими, коли це можливо… А це можливо завжди!
До Всесвітнього дня доброти, який проходить саме 13 листопада, психологом — Юлією ПОЛІЩУК було проведено акції доброти, а саме: флешмоб » Моє серце з Україною», флешмоб дружнього кола » Пульс життя». Серед педагогічних працівників навчального закладу було проведено флешмоб «Долоньки доброти».
Мета цих заходів– нагадати, що основою будь-якої нації є доброта та людяність.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/401012217_1441450953106646_1426163605082646205_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/400788659_1441450623106679_5539594911015233911_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/400886934_1441450436440031_5605003039020481668_n-737x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/402264818_1441450479773360_4173545671424601213_n-1024x554.jpg)