Бесіда- диспут на тему:» Факти і міфи про торгівлю людьми»
red / Фев.27.2024. / / Нет комментариев
Актуальною та дуже важливою, в нашому суспільстві є проблематика з торгівлею людьми. Саме тому, з просвітницькою метою, в приміщенні бібліотеки нашого училища, практичним психологом — Юлією ПОЛІЩУК, для здобувачів освіти була проведена бесіда- диспут на тему:» Факти і міфи про торгівлю людьми».
Учні отримали також цікавий роздатковий матеріал, а найактивнішим учасникам були вручені додаткові призи відповідно до тематики заходу.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/428496954_1499367957314945_6675751895325847409_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/425396662_1499368017314939_2659346504002616816_n-839x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/428480002_1499368063981601_6771189937050678132_n.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/425288962_1499368107314930_2602954227743991792_n-1024x559.jpg)