Бесіда-диспут на тему:»Булінг та кібербулінг».
red / Сен.4.2021. / / Нет комментариев
2 вересня в актовій залі училища, практичним психологом Поліщук Ю.С., було проведено бесіду-диспут на тему:»Булінг та кібербулінг», метою якого було підвищення поінформованості здобувачів освіти училища стосовно явища «булінгу» та «кібербулінгу», виховання психологічної, фізіологічної свідомості; активізувати процес становлення кожного учня, як творця і проектувальника власного життя.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241157126_922206408364439_5677025766955546094_n-1024x810.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241074102_922206628364417_4869464481770554836_n-1024x608.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241087142_922206505031096_2310482891036323405_n-1024x683.jpg)