Батьківські збори в ПТУ №14 смт Вороновиця
red / Дек.9.2019. / / Нет комментариев
6 грудня 2019 року, в стінах професійно-технічного училища №14 селища Вороновиця відбулися батьківські збори. Так, як педагогічний колектив училища велику увагу приділяє постійній співпраці з батьками учнів, які здобувають робітничі професії в закладі, то з метою активізації навчального процесу, контролю за успішністю, відвідуванням учнів, цей захід традиційно в закладі проводиться наприкінці першого семестру.
Учні разом з педагогами організували для батьків виставку кулінарної продукції, швейних та зварювальних виробів. В актовій залі пройшла зустріч дирекції та педагів закладу з батьками, які небайдужі до долі власних дітей.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8188-1024x500.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8190-1024x711.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8194-635x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8196-646x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8198-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8201-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8210-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8212-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8213-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/8215-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_9558-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_9560-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_9563-1024x683.jpg)