«Чорнобильскі дзвони пробуджують пам’ять»
red / Апр.26.2023. / / Нет комментариев
Сьогодні — 26 квітня 2023 року виповнюється 37 років з моменту страшної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС.
Тому, щоб ще раз нам пригадати про ті страшні події в країні, бібліотекарем училища – Мазур З.С. організовано тематичну книжкову виставку під назвою: «Чорнобильскі дзвони пробуджують пам’ять».
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343291295_480009694270457_309405391618154973_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343434274_166768502991778_5335839017569840228_n-1024x673.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343740865_1452265452250298_3911004502369539690_n-1024x870.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343425680_777761613678348_7896965765110371410_n-1024x694.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/343316135_198245879638942_1554991403019288475_n-1024x867.jpg)