З Днем Збройних Сил України!
red / Дек.6.2022. / / Нет комментариев
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Дорогі, Захисники, наші ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
любі хлопці й дівчата!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Саме напередодні свята в училищі, (так співпало, що під час повітряної тривоги, в укритті) відбулася зустріч здобувачів освіти з учасниками бойових дій у війні з російським агресором. Спілкування з учнями пройшло в невимушеній обстановці. Під час зустрічі учні дізналися багато нового від запрошених гостей. Відповідаючи на запитання, військові намагалися в доступній формі розповісти учням про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу і про все, що цікавило слухачів. Молодих хлопців та дівчат закликали бути в майбутньому сміливими і мужніми,гартувати себе фізично і не боятися прийти на військову службу.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/318422068_1213189749266102_5159471586118311924_n-1024x726.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/318342203_1213190025932741_8883068751584562508_n-931x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/318328336_1213190265932717_7043585848058884430_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/318344192_1213190172599393_7316738292466912636_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/318404645_1213190205932723_319192974674170082_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/318404409_1213189899266087_6622119202479209874_n-1024x771.jpg)