У Вінницькому літературно-меморіальному музеї імені Михайла Коцюбинського було відкрито культурно-мистецький проект “Я і Війна”
red / Окт.13.2023. / / Нет комментариев
Сьогодні 12 жовтня у Вінницькому літературно-меморіальному музеї імені Михайла Коцюбинського було відкрито культурно-мистецький проект “Я і Війна”. Під час заходу було презентовано однойменну книгу поетеси Людмили Брендак та фотовиставку “Війна очима світлин”.
Нова поетична збірка пані Людмили “Я і війна” присвячена незламним бійцям другої роти 45-го окремого стрілецького батальйону. Кожен вірш – це історія з перших вуст, передана з фронту, просто опрацьована і завіршована.
Учні та працівники училища стали учасниками цього проекту на якому було присутньо багато творчих та близьких поетесі людей. Людмила Брендак є нашою односельчанкою, і ми пишаємось тим, що долучилися до участі у цьому заході.
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/387826998_1424624354789306_7112047583029054397_n-739x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/387836837_1424624921455916_2758035586271456853_n-1024x476.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/387856561_1424624761455932_6530386233304054327_n-1024x650.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/387865398_1424624411455967_7119533351727411619_n-888x1024.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/387857230_1424624468122628_5667081456722919733_n-1024x499.jpg)