Училище має таланти
red / Сен.22.2023. / / Нет комментариев
Вчора в нашому освітньому закладі відбувся творчий вечір знайомств, вечір який має назву –
«Училище має таланти», де кожен мав можливість на сцені відкрити і проявити свої творчі здібності. Дякуємо усім, хто прийшов до нас, хто брав активну участь. Будемо сподіватися, що усі таланти, які розкрились, будуть розвиватись і ми ще не раз побачимо їх на нашій сцені.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381062701_1413990065852735_725152056648053119_n-1024x570.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381060510_1413990105852731_5004129429697905890_n-1024x698.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381067694_1413990189186056_3003798643889801454_n-1024x731.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381092310_1413990479186027_1188398696515304076_n-1024x617.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/381070695_1413990379186037_3688337213759448179_n-1024x638.jpg)