Україна пам’ятає!
red / Дек.2.2022. / / Нет комментариев
Україна пам’ятає!
З метою вшанування пам’яті жертв голоду в Україні у навчальних групах училища, до Дня пам’яті жертв Голодомору, було проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів серед яких і виховна година пам’яті для учнів, які проживають в гуртожитку. Вихователі розповіли здобувачам освіти про трагічні події 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років, переглянули фото і матеріали про Голодомор в Україні та долучилися до акції «Запали свічу».
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317501997_1210850826166661_6746491524576380243_n-1024x857.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317581417_1210850889499988_8896642945044728045_n-1024x917.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317845545_1210851026166641_2331850162288517026_n-1024x639.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/317956038_1210850996166644_4783001245509928573_n-1024x603.jpg)