Підвищення рівня поінформованості щодо захисту
red / Дек.16.2020. / / Нет комментариев
15 грудня 2020 року в актовій залі Професійно-технічного училища №14 смт Вороновиця з дотриманням протиепідемічних заходів викладачами училища: Комаром С.Г., Жовніренком Ю.А. та Колибняк Н.І. було проведено виховну годину. Даний захід було проведено з метою підвищення рівня поінформованості щодо захисту, безпеки життя та збереження здоров’я учасників освітнього процесу.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131927093_1038163283330037_5344245109120102761_o-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131890502_1038163319996700_4098387654654575529_o-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131889934_1038163336663365_8872231660397698020_o-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131777807_1038163399996692_3875713491196432965_o-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/131904945_1038163333330032_5681599285590746512_o-1024x683.jpg)