Просвітницько — профілактична бесіда — диспут на тему: «Торгівля людьми, основні виклики та небезпеки»
red / Фев.21.2023. / / Нет комментариев
Враховуючи сьогонішні військові реалії життя, проблема «торгівлі людьми», не відійшла в небуття, а набула ще більшого загострення. Саме тому, практичним психологом ПТУ 14 смт Вороновиця — Юлією ПОЛІЩУК, була проведена просвітницько — профілактична бесіда — диспут на тему: «Торгівля людьми, основні виклики та небезпеки». Закріплені знання здобувачі освіти змоги перевірити під час інтерактивної гри: » Торгівля людьми — фейк чи правда», де за вірні відповіді отримували тематичні наліпки з безпечного працевлаштування і виїзду закордон.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/332366962_1204651230247206_5564411268040005231_n-1024x708.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/332099326_1296712581228071_220269639468783766_n-1024x649.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/332106368_520301723614137_6478782867495826271_n-1024x679.jpg)