Працівники Вінницької міської ради відвідали професійно-технічне училище №14 смт Вороновиця Вінницького району.
red / Мар.16.2023. / / Нет комментариев
Минулого тижня у приміщенні професійно-технічного училища №14 смт Вороновиця відбулася зустріч працівників Департаменту економіки і інвестицій міської ради з керівництвом та викладачами училища. Наразі заклад проводить багатопрофільну підготовку фахівців різних професій, які користуються підвищеним попитом на регіональному ринку праці, і однією із професій якій навчають здобувачів освіти в закладі є «Бджоляр;Столяр».
Професія «Бджоляр» є не тільки пізнавальною і захоплюючою, але ще й дуже корисною, як для самого фахівця, який має тісний зв’язок з бджолами, так і для всього суспільства. Серед пасічників таке поняття, як довгожителі, є нормою. Ну, а сам мед, є корисним продуктом для людини. І, звичайно, таку цікаву, перспективну на сучасному ринку праці професію, як “Бджоляр” безкоштовно можна отримати в ПТУ №14 смт Вороновиця.
Під час зустрічі працівниками ПТУ №14 було представлено сучасну матеріально-технічну базу училища, а це: комп’ютеризовані навчальні кабінети, сучасні майстерні та лабораторії з відповідним інвентарем, навчальна пасіка, укомплектована сучасними стендами, обладнанням та інвентарем, яка налічує 36 сучасних вуликів, зроблених власноруч.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/333702546_715533353693400_1924193321632206832_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335458016_222996693625715_6454966308298305043_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/335475796_1364275621017921_151840489379339172_n-1024x768.jpg)