Майстер-класи по приготуванню різноманітних страв
red / Апр.5.2021. / / Нет комментариев
Відчувати себе комфортно в реаліях сучасності, успішно соціалізовуватися, адаптовуватися до самостійного життя нашим учням допомагають педагогічні працівники. І одним із завдань — навчити дітей самообслуговування необхідного для благополучного самостійного життя.
Традиційно, кожної неділі в гуртожитку проходять майстер-класи по приготуванню різноманітних страв (салати, піца, запечена картопля з м’ясом, пироги з сиром та вишнями і т.д.).
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169482336_833260770592337_4563529298919868449_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169068614_833262067258874_1170873068793715497_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169085390_833261917258889_320627073389393099_n-1024x602.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169135574_833262017258879_9092295594280612844_n-1024x592.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169006942_833262357258845_2634413797645688381_n-1024x705.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/168919210_833262373925510_8229281091277545761_n-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/168855722_833262240592190_1450324157157982349_n-1024x719.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169065450_833261927258888_6776921560155816325_n-1024x641.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/169028237_833260307259050_7101383877940792408_n-1-1024x736.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/168678969_833260173925730_2785595319735449904_n-1024x683.jpg)