З ДНЕМ ЗНАНЬ !!!
red / Сен.1.2021. / / Нет комментариев
Сьогодні, 1 вересня, в училищі відбулося святкування початку навчального року. В цей день освітній заклад гостинно зустрічав майбутніх кваліфікованих робітників — учнів першого та другого курсів. Це були зустрічі з училищем, своїми майстрами, викладачами, наставниками та одногрупниками та друзями. У дворі училища було організовано урочисту лінійку, а в актовій залі, на високому рівні, було проведено для першокурсників майстром виробничого навчання Ольгою Давидівною Голоскевич перший урок на тему: «Україно, ти у мене єдина!», присвячений 30-й річниці Дню Незалежності України.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Бажаємо усім легкого навчального року, високих досягнень у навчанні та роботі!!!
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241076190_921071938477886_790197275375515625_n-1024x684.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241083570_921072208477859_4650718054684385176_n-1024x670.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241064123_921072281811185_1768201563743270887_n-1024x753.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241009766_921072641811149_9066169502916739854_n-1024x778.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/241127230_921072538477826_2713623516081673993_n-1024x871.jpg)