Зустріч з представниками ВЦС «Бойове Братерство України»
red / Дек.21.2022. / / Нет комментариев
Складовою частиною системи національного виховання є військово-патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я свободи та процвітання Української держави.
Тому, сьогодні в нашому освітньому закладі відбулася зустріч з представниками ВЦС «Бойове Братерство України». Керівник групи — Костюкевич Віктор Митрофанович – офіцер Бойового Братерства представив своїх побратимів, якими було проведено практичні заняття із здобувачами освіти училища. Зокрема: Ільїн Олександр – сотник Бойового Братерства Вінницького району, Григоренко Ігор – воїн Бойового Братерства, а також члени Бойового Братерства України: Невмержицький Сергій, який ознайомив учнів та працівників з тактичною медициною, Вихованець Олександр навчав елементів самозахисту, Павлов Ігор – представив основи вогневої підготовки, Саврань Андрій – ознайомив з топографією.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сподіваємося, що подібні зустрічі стануть систематичними, адже військово-патріотичне виховання учнів має бути у дусі постійної готовності до захисту своєї Батьківщини.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/320448424_519786943260367_5547391565954909304_n-1024x380.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/320603996_1260135594546768_4142087768602282620_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/320704478_626933459178607_6539442048655483535_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/320887650_523102479762316_3162150419874004379_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/320204191_1523134581539308_5954423357004265505_n-1024x831.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/321044300_645026524027717_3071448177249770471_n-1024x614.jpg)