День святого Валентина в професійно-технічному училищі № 14 смт Вороновиця
14 лютого 2019 року, в актовій залі ПТУ № 14 пройшов конкурсно-розважальний захід, присвячений Дню закоханих. Розважальна програма складалась з цікавих веселих конкурсів, в яких учасникам слід було показати на тільки свою привабливість, але й культуру спілкування, галантність, кмітливість, дотепність, винахідливість та почуття гумору. Компетентне та справедливе журі по завершенню всіх конкурсів та враховуючи глядацькі вподобання визначило ідеальну пару. Нею стали учні нашого училища — Торопенко Олексій та Грицюк Анжела. Всі інші учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки.
Між конкурсами глядачів розважали талановиті учасники художньої самодіяльності ПТУ № 14. В їх виконанні були представлені танцювальні композиції, а також прозвучали романтичні вірші та пісні про кохання та вірність.
Свято кохання пройшло на піднесені і нікого не залишило байдужим. Кожен із присутніх отримав від дійства великий заряд енергії та позитиву. Святковий вечір закінчився дискотекою.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_6533-5-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_6536-5-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_6538-5-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_6582-5-1024x683.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_6594-5-1024x683.jpg)