День Перемоги — велике, всенародне свято!
red / Май.8.2021. / / Нет комментариев
День Перемоги — велике, всенародне свято, яке прийнято називати святом зі сльозами на очах. З кожним роком все менше залишається серед нас ветеранів Другої світової війни, але пам’ять про їхні подвиги в ті грізні і страшні роки не зітреться ніколи!
В цей день, педагогічні працівники ПТУ №14 смт Вороновиця разом зі своїми учнями, відвідали зі смаколиками, теплими, щирими словами вшанували останнього ветерана тієї страшної війни, жителя смт Вороновиця, бувшого працівника училища — МИКИТЮКА АНДРІЯ МАРТИНОВИЧА.
Земний уклін Вам, дорогий наш ветеране!
Від імені колективу ПТУ № 14 смт Вороновиця бажаємо усім ще живим ветеранам, солдатським вдовам, шановним землякам, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму, якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!
Давайте ж будемо оберігати наше мирне небо, оточувати турботою і увагою славних ветеранів! Нехай салют Великої Перемоги наповнить серця радістю і гордістю за героїв війни, що захистили рідну землю!
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/05/184318479_1135497680263263_2199238137371852693_n-768x1024.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/05/184143835_1135497776929920_5588444211540487576_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/05/184420273_1135497520263279_2482697385200503839_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/05/184405932_1135497956929902_3289880782596506339_n-1024x768.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2021/05/184377013_1135497876929910_4327428810373809809_n-768x1024.jpg)