День Збройних сил України.
red / Дек.7.2020. / / Нет комментариев
Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Моя Батьківщино!
6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України. І на передодні цього свята в актовій залі було проведено тематичний вечір під назвою: «На захист рідної землі».
Мета заходу: виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формувати активну громадянську позицію учнів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.
Саме в цей день, ми вітаємо і дякуємо усім військовослужбовцям за їх патріотизм, мужність та самовідданість, проявлені під час захисту українського народу, відстоювання суверенітету та незалежності держави.
Хай назавжди поселяться в ваших сім’ях любов, повага, статок.
Щастя вам усім!! Мирного неба!
Слава Збройним силам України!!!
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130408991_1030710504075315_3028788936149821915_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130084122_1030710680741964_1341214139098958748_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130169233_1030710734075292_7150549547281516194_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130168068_1030710777408621_3828609738049636956_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130076080_1030710674075298_3533166787601266065_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130083485_1030710564075309_7499075654113742334_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130490740_1030710510741981_793086514606902112_n.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/130007119_1030710727408626_2115819047681643012_n.jpg)