Волонтерська група ПТУ №14 смт Вороновиця не припиняє свою діяльність
red / Ноя.27.2023. / / Нет комментариев
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Волонтерська група ПТУ №14 смт Вороновиця не припиняє свою діяльність, не забуваючи про підтримку тих, завдяки кому ми всі маємо можливість працювати та навчатися.
Так, 23-24 листопада 2023р. працівники училища разом із здобувачами освіти підготували передачу на передову: імбирне печіво, пиріжки, вареники з картоплею, окопні свічки, яблука, квашену капусту та маскувальні сітки, які так потрібні нашим військовим.
Акція безстрокова — учні та працівники училища будуть і надалі продовжувати свою волонтерську діяльність! Готуємо наступну допомогу (збираємо на передову теплі шкарпетки, рукавиці, парафін, віск, кошти на сітки та ін.). Всі небайдужі – долучайтеся! (тел. 0671555304).
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/406022617_1447983442453397_2572830700066700786_n-1024x640.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/406061268_1447983485786726_6001614203147642645_n-1024x524.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/406046029_1447983799120028_2346594716588424359_n-1024x576.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/406004676_1447983549120053_1574838573905898549_n-1024x619.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/405759683_1447983735786701_2525673281534551184_n-1024x550.jpg)