Волонтерська група ПТУ №14 смт Вороновиця не припиняє свою діяльність
red / Мар.4.2024. / / Нет комментариев
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Волонтерська група ПТУ №14 смт Вороновиця не припиняє свою діяльність.
Систематично (хоч і не завжди висвітлюємо в соц. мережах) працівники та учні училища готують передачі на передову та в лікарню пораненим.
До допомоги нашим військовим долучилися також жителі нашої ТГ : Родина Форманчук, родина Кирилюк, родина Мельник, родина Франчук, Пилипчук Лариса, Мороз Галина, Суслова Валентина, Франчук Ольга, Павельський Сергій.
Акція безстрокова — учні та працівники училища будуть і надалі продовжувати свою волонтерську діяльність! Готуємо наступну допомогу . Всі небайдужі – долучайтеся! (тел. 0671555304).
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/425288962_1499368107314930_2602954227743991792_n-1-1024x484.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/431095847_1502697746981966_7807849137750946698_n-1-1024x506.jpg)
![](https://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/431116050_1502698043648603_5850917913415149979_n-1024x690.jpg)